Grzybno. Zbudują kanalizację i wyremontują ulicę Zieloną

wtorek, 18 kwietnia 2017 r., 14:30
fot. Internet/UG Kartuzy

Gmina Kartuzy zawarła umowę na budowę kanalizacji deszczowej i przebudowę ulicy Zielonej w Grzybnie. Wykonawcą prac będzie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe DROMOS. Prace potrwają do lipca.

W ramach prac zostaną wykonane roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, budowa urządzeń infrastruktury podziemnej, wykonanie podbudowy, ułożenie nawierzchni z warstw mineralno-bitumicznych oraz kostki betonowej z krawężnikami, instalacja urządzeń bezpieczeństwa ruchu i wykonanie pomiaru geodezyjnego.

Ostateczny termin realizacji przedsięwzięcia określono na 14 lipca br. Wartość umowy opiewa na kwotę 410.916,71 zł brutto.

oprac. Weronika Koszałka

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.