Rusza przebudowa ulicy PCK w Kartuzach

wtorek, 18 kwietnia 2017 r., 15:23
fot. Internet/UG Kartuzy

Gmina Kartuzy zawarła umowę na wykonanie przebudowy ulicy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kartuzach. Realizacji tej inwestycji podjęła się firma "Usługi Transportowe Adam Chlechowicz". Prace potrwają do końca maja.

Aktualnie nawierzchnia drogi wykonana jest z trylinki, bloczków oraz płytek betonowych.

W ramach prac zostaną wykonane roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, roboty ziemne, wykonanie podbudowy, ułożenie nawierzchni z warstw mineralno-bitumicznych oraz kostki betonowej z krawężnikami, instalacja urządzeń bezpieczeństwa ruchu i wykonanie pomiaru geodezyjnego.

Wartość całego przedsięwzięcia wynosi 177.120 zł brutto.

oprac. Weronika Koszałka

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.