Wieżyca. Tir wpadł w poślizg i przewrócił się do rowu

środa, 19 kwietnia 2017 r., 09:28
fot. archiwum

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w środowy poranek na krajowej "20" w miejscowości Wieżyca. Kierujący tirem wpadł tam w poślizg i wjechał do rowu.

Do zdarzenia doszło około godziny 6.30. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący tirem mężczyzna jadąc od strony Kościerzyny wpadł w poślizg, w wyniku czego zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w przepust i przewrócił się na bok na polu. Z pojazdu wyciekło około 150-200 litrów paliwa.

Szczęśliwie kierującemu tirem mężczyźnie nic się nie stało. O własnych siłach opuścił kabinę pojazdu.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark, OSP Somonino, JRG Kartuzy oraz JRG Kościerzyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.