Jakub Skierka na podium w Grand Prix Puchar Polski w Lublinie

środa, 19 kwietnia 2017 r., 14:38
fot. nadesłane/Arek Zalewski

W Lublinie odbyły się kolejne zawody pływackie Grand Prix Puchar Polski. Przedstawicielem kartuskiego klubu Cartusia był Jakub Skierka, uczeń ZSO nr 2, który zajął 3 miejsce w konkurencji 200 m stylem grzbietowym.

W dniach 8-9 kwietnia na pływalni olimpijskiej Aqua Lublin odbyły się kolejne zawody pływackie z cyklu Grand Prix Puchar Polski. Zawody jak zwykle gromadzą czołówkę polskiego pływania. Cartusia Kartuzy miała również swojego reprezentanta w osobie Jakuba Skierki - czołowego polskiego grzbiecisty.

W zawodach Grand Prix kartuski pływak, a zarazem uczeń ZSO nr 2 w swojej koronnej konkurencji 200 m stylem grzbietowym zajął 3 pozycję, na 100 m stylem grzbietowym ukończył wyścig na 6 pozycji, z kolei na dystansie sprinterskim 50 m stylem grzbietowym zajął 8 pozycję.

oprac. Weronika Koszałka
info:Arek Zalewski, trener sekcji pływackiej GKS Cartusia Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.