Borcz. MAN wypadł z trasy

czwartek, 20 kwietnia 2017 r., 21:12
fot. nadesłane/OSP Hopowo

W czwartkowe popołudnie służby interweniowały przy zdarzeniu, do którego doszło w Borczu. Kierujący ciężarówką zjechał tam na pobocze, gdzie pod ciężarem pojazdu zarwała się skarpa. Szczęśliwie nikt z uczestników zajścia nie odniósł obrażeń.

Zgłoszenie o zdarzeniu na krajowej "20" dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania w Kartuzach otrzymał przed godziną 15. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący MAN-em mężczyzna chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego go pojazdu, zjechał na pobocze. Pod ciężarem pojazdu, który przewoził kostkę brukową, nastąpiło zarwanie skarpy, w wyniku czego ciężarówka utknęła na poboczu.

Kierowcy MAN-a nic się nie stało.

Działania strażaków polegały na zapezbepieczeniu miejscu zdarzenia, kierowaniu ruchem, pomocy przy przeładowaniu kostki brukowej z pojazdu oraz uprzątnięciu resztek pokolizyjnych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.