Przeżyj wspaniałą przygodę na morzu - wybierz się w rejs do Szwecji z kabaretem Łowcy.B

piątek, 21 kwietnia 2017 r., 15:26

Jesteś fanem polskich kabaretów? Chcesz się porządnie wybawić i zdrowo pośmiać? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Już 12 maja na pokładzie promu Stena Spirit odbędzie się wyjątkowa, dwudniowa impreza. Czeka Cię nie tylko fantastyczny rejs do Szwecji i impreza na pokładzie statku, ale również spotkanie z kabaretem Łowcy.B i przezabawny występ jego członków. A wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie - 169 zł.

Łowcy.B to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich kabaretów. Artyści bawią publiczność już od dwunastu lat. Niewiele kabaretów potrafi wywoływać takie salwy śmiechu podczas swoich występów. Łowcy potrafią skutecznie rozbawiać miliony Polaków. Grupa ma na koncie mnóstwo nagród, wygrywała niemal każdy liczący się festiwal. Spektakle Łowców to wybuchowa mieszanka spontaniczności i dużej ilości improwizacji. A wszystko zaserwowane w oparach absurdu, którego nie powstydziłby się Monty Python. Artyści podczas swoich występów grają muzykę na żywo, w autorskich kompozycjach.

Na 12 maja zaplanowano dwudniowy rejs pod hasłem "Kabarety na fali". To idealna propozycja dla miłośników polskich kabaretów i świetnej zabawy.

Dwudniowy rejs na pokładzie Stena Spirit to świetny pomysł na ciekawe spędzenie weekendu. Na wieczór zaplanowano dyskotekę w klimacie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, którą poprowadzi dwóch świetnych dj'ów. Zabawa potrwa prawie do rana!

Rankiem pasażerowie będą mogli podziwiać piękne szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. Kolejne godziny upłyną na lunchu w jednej z restauracji na promie. Na pasażerów czekać będzie obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Po południu przygotowano dla uczestników rejsu wyjątkową niespodziankę - występ kabaretu Łowcy.B!

Uwaga! Specjalnie na tę okazję przygotowano limitowaną pulę biletów w promocyjnej cenie - 169 zł za osobę.

W cenie ujęto:
- rejs promem,
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu),
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo w cenie),
- wieczorna impreza,
- rozrywka na statku podczas dnia,
- spektakl gwiazd: Łowcy.B - koszt biletu na występ (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.

Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną.

Szczegółowe informacje na temat rejsu znajdziesz tutaj.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.