W Mściszewicach zainaugurowano sezon motocyklowy

niedziela, 23 kwietnia 2017 r., 18:24
fot. nadesłane/Arkadiusz Wiczkowski

Zlot motocyklowy otwierający sezon w Mściszewicach to już poniekąd tradycja. W tegorocznej edycji wzięło udział kilkuset miłośników dwóch kółek i nie tylko. W sumie w Mściszewicach w niedzielne południe można było podziwiać około dwustu maszyn - motocykli, jak również quadów.

Otwarcie Sezonu Motocyklowego rozpoczęło się mszą świętą w kościele parafialnym w Mściszewicach. Po nabożeństwie motocykliści przejechali na pobliski plac, gdzie miłośnicy dwóćh kółek mogli podziwać zarówno nieco starsze, jak i najnowsze modele maszyn. Poza motocyklistami pojawili się także fani quadów.

Inauguracja sezonu motocyklowego w Mściszewicach odbyła się już po raz czwarty. Z roku na rok zlot cieszę się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród samych motocyklistów, jak i niezmotoryzowanych sympatyków dwóch kółek. W tym roku na zlot przyjechało około dwustu motocykli.

Dodajmy, że podczas zlotów motocykliści postanowili przeprowadzić zbiórkę na zakup witraża z wizerunkiem patrona kierowców - Św. Krzysztofa - do nowo rozbudowanego kościoła w Mściszewicach.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.