Sierakowice. W ciężarówce pękła opona - doszło do pożaru

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:13
fot. nadesłane/OSP Sierakowice

W poniedziałkowe przedpołudnie strażacy z Sierakowic interweniowali na ulicy Lęborskiej, gdzie w ciężarówce pękła opona, a następnie uległa zapaleniu. Szczęśliwie nikt nie ucierpiał w zdarzeniu.

Zgłoszenie o zdarzeniu na ulicy Lęborskiej strażacy otrzymali tuż po godzinie 9.30. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w samochodzie ciężarowym marki Scania pękła opona, po czym zapaliła się. Pożarem objęte było prawe przednie koło wraz z instalacją. Strażakom szybko udało się opanować zagrożenie. Po ugaszeniu pożaru, samochód odholowano na parking, a ochotnicy przystąpili do uprzątnięcia jezdni.

W działaniach uczestniczyli strażacy z OSP Sierakowice.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.