Bilety na PKM są dostępne także przez internet

poniedziałek, 24 kwietnia 2017 r., 15:41
fot. archiwum

Podróżujący Pomorską Koleją Metropolitalną mogą teraz kupić bilety na pociąg również drogą internetową. SKM Trójmiasto, które jest przewoźnikiem na linii PKM wprowadziła długo oczekiwane udogodnienie dla pasażerów. Uruchomiła specjalną platformę za pośrednictwem, której szybko i łatwo można kupić bilet.

Dzięki nowej platformie uruchomionej przez SKM Trójmiasto, pasażerowie PKM podróżujący z Kartuz lub z Kościerzyny nie będą musieli stać w kolejce po bilet do konduktora lub martwić się tym, czy zdążą go kupić w kasach przed odjazdem ( te są tylko na przystankach głównych). Teraz bilet można nabyć drogą internetową, nawet na 30 dni przed planowaną podróżą.

Bilet zakupiony za pośrednictwem platformy można zapisać na urządzeniach mobilnych lub wydrukować na domowej drukarce. Portal jest bardzo prosty w obsłudze, a transakcję przeprowadza się szybko i wygodnie. Podróżni mogą nabyć zarówno bilety jednorazowe jak i okresowe, przy uwzględnieniu wszystkich ulg ustawowych i handlowych.

Strona dostępna jest w trzech wersjach językowych - polskiej, angielskiej i niemieckiej. Bilety kupić można na www.bilety.skm.pkp.pl.

SKM Trójmiasto przygotowało też dla swoich pasażerów ankietę dotyczącą tego, gdzie zamierzają kupować bilety. Można ją wypełnić tutaj.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.