Komendant Tadeusz Trybuś odchodzi z kartuskiej komendy

czwartek, 27 kwietnia 2017 r., 20:32
fot. archiwum/AL

Inspektor Tadeusz Trybuś w piątek ma pożegnać się z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, na czele której stał przez ostatnie cztery lata. Do momentu powołania nowego komenda, obowiązki szefa kartuskiej komendy ma pełnić kom. Andrzej Kiełkowski.

Jak wynika z uzyskanych przez nas wiadomości, po czterech lat sprawowania funkcji Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach insp. Tadeusz Trybuś już w piątek, 28 kwietnia pożegna się z tutejszą jednostką. Z nieoficjalnych informacji wynika, że służbę w Policji będzie kontynuował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańśku.

Do momentu powołania jego następcy, obowiązki komendanta ma pełnić dotychczasowy wiceszef kartuskiej komendy kom. Andrzej Kiełkowski.

Przypomnijmy, że insp. Tadeusz Trybuś w Policji służy od 1992 roku. W latach 2002 - 2006 był zastępcą Komendanta III Komisariatu Policji w Gdańsku Wrzeszczu. Następnie w latach 2006 - 2007 był komendantem VIII Komisariatu Policji w Gdańsk Suchaninie. Od 2007 roku kierował Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. W lutym 2013 roku został komendantem Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Aktualizacja, piątek godz. 13.00
Informacje o odwołaniu insp. Tadeusza Trybusia ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w kartuzach potwierdziła nam Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Jak informuje zespół prasowy KWP, insp. Trybuś pozostaje w dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku. Tego, jakie stanowisko obejmiemy, mamy dowiedzieć się za tydzień. Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kartuzach będzie pełnił dotychczasowy zastępca kom. Andrzej Kiełkowski.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.