Kartuzy-Grzybno. BMW skasowało słup oświetleniowy i dachowało

poniedziałek, 1 maja 2017 r., 21:19
fot. AL

Trzy osoby trafiły do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałkowy wieczór na trasie Kartuzy - Grzybno. BMW wypadło tam z trasy, skasowało słup oświetleniowy, a następnie dachowało w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 21. na drodze wojewódzkiej. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący BMW jadąc od Kartuz w kierunku Grzybna z wyjaśnianych obecnie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd najpierw skasował słup oświetleniowy, a następnie dachował w przydrożnym rowie.

Samochodem podróżowało pięć osób. Trzy osoby trafiły do szpitala.

W akcji ratowniczej biorą udział dwa zastępy straży z JRG Kartuzy oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Ruch, na odcinku, na którym doszło do wypadku, odbywa się wahadłowo.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.