Gimnazjaliści z Banina na gościnnych występach teatralnych

czwartek, 4 maja 2017 r., 20:27
fot. nadesłane

27 kwietnia br. część klasy pierwszej o profilu językowym z Gimnazjum w Baninie pojechała na tournée z przedstawieniem Czerwonego Kapturka w języku angielskim. Little Red Riding Hood w ich wykonaniu wzbudził zachwyt młodej widowni oraz nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Lokomotywa w Sopocie i Szkoły Międzynarodowej z Gdańska - International School of Gdansk. Nasi aktorzy przyjmowali gratulacje nie tylko za kunszt aktorski i pomysłowość, ale także za płynność językową.

Przy okazji bardzo dobrze się bawili wdzięczni pani dyrektor Ewie Kosznik i Radzie Rodziców za umożliwienie im komfortowej podróży busem, a pani Ewie Stence za obsługę fotograficzną.

Grupa przygotowała swoją minisztukę pod kierunkiem nauczycielki języka angielskiego Elżbiety Zydek.

W spektaklu wystąpili: Little Red Riding Hood - Zuzanna Krucz, Wolf - Michella Miłecka, Mother -Aleksandra Doczik, Granny - Karolina Sowińska, Woodcutter - Szymon Harańczyk, Woodcutter’s wife - Nikola Sowińska i Ranger - Hubert Rotkiewicz.

Narratorzy: Tymoteusz Banaś, Łukasz Bartos, Marta Dąbrowska, Dominik Kowalski, Michella Miłecka, Nikola Onasz, Bartosz Sankiewicz, Bartosz Wasielewski i Maksymilian Wawerko.

O dźwięk i światło zadbał Jakub Babacz.

nadesłane/ZPGiSP w Baninie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.