Somonino. VW Golf wypadł z trasy i dachował

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 11:24
fot. nadesłane/OSP Somonino

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w niedzielne przedpołudnie na trasie Somonino - Egiertowo. VW Golf wypadł tam z trasy, spadł ze skarpy i dachował.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego otrzymał tuż przed godziną 10. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący VW Golfem z wyjaśnianych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie kierowany przez niego pojazd obróciło o 180 stopni, następnie spadł ze skarpy, dachował, zatrzymując się na drzewie.

Szczęśliwie całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonym samochodzie. Nikt nie został poszkodowany.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Somonino oraz JRG Kartuzy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.