Wyjeżdżał z posesji i potrącił rowerzystę

poniedziałek, 8 maja 2017 r., 12:43

Z poważnym urazem głowy trafił do szpitala 77-letni rowerzysta, którego w sobotę potrącił w Sulminie kierowca mercedesa sprintera.

Do zdarzenia doszło 6 maja około godziny 10.15 w Sulminie. 43-letni kierowca mercedesa sprintera wyjeżdżał z posesji i potrącił przejeżdżającego w tym miejscu rowerzystę.

- Kierowca wyjeżdżając z posesji nie zauważył rowerzysty i wymusił pierwszeństwo potrącając 77-letniego rowerzystę. Mężczyzna się wywrócił. Początkowo czuł się dobrze, potem jednak okazało się, że doznał dość poważnego urazu głowy i został przewieziony do szpitala - informuje Jarosława Krefta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Stan mężczyzny jest poważny. Kierowca mercedesa sprintera był trzeźwy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.