Rębiechowo-Banino. Śmiertelnie potrącony przez pociąg mężczyzna to 24-latek

czwartek, 11 maja 2017 r., 10:09
fot. archiwum

Znana jest tożsamość mężczyzny, który zginął pod kołami pociągu w poniedziałkowy wieczór. To 24-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna mógł popełnić samobójstwo.

- Mężczyzna, który został potrącony przez pociąg, który zjeżdżał do miejsca postoju, to 24-letni mieszkaniec Bydgoszczy. Przeprowadziliśmy sekcję zwłok tegoż mężczyzny. Prowadzone jest postępowanie. Nie wykluczamy żadnej wersji wydarzeń, niemniej okoliczności, które już ustalił prokurator referent, wskazują na to, że było to samobójstwo - informuje Marek Kopczyński, Prokurator Rejonowy w Kartuzach.

Przypomnijmy, że zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały w poniedziałek około godziny 21.30. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynikało, że na linii kolejowej nr 201 w miejscowości Rębiechowo pociąg relacji Kościerzyna-Gdańsk-Gdynia Cisowa potrącił mężczyznę, który szedł środkiem torowiska. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.