Kobysewo. Klasyczne wyprzedzanie pod prąd

piątek, 12 maja 2017 r., 12:50

Tak filmik zatytułował jeden z internautów, który do sieci wrzucił materiał video ukazujący kierowcę Volvo, który podjął się manewru wyprzedzania autobusu najpierw pasem do lewoskrętu, a następnie stroną wysepek.

Wideorejestrator jednego z kierowców zarejestrował wyjątkowo niebezpieczne zachowanie kierowcy volvo, który 10 maja w Kobysewie postanowił wyprzedzić autobus w miejscu ku temu niedozwolonemu.

- Klasyczne wyprzedzanie pod prąd: najpierw pasem do lewoskrętu, a następnie z lewej strony wysepki, bo zabrakło miejsca na zakończenie nieprawidłowego manewru. Na szczęście obyło się bez dodatkowych kłopotów - komentuje nagranie internauta.

Filmik można obejrzeć tutaj lub poniżej.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.