Planujesz przyjęcie na świeżym powietrzu? Ta oferta jest dla Ciebie!

niedziela, 14 maja 2017 r., 10:00
fot. nadesłane

Marzysz o przyjęciu na świeżym powietrzu? Zależy się na elegancji? Nie chcesz martwić się, że tygodniowe przygotowania zniweczy kapryśna pogoda? Idealnym rozwiązaniem jest wynajem namiotu, który ochroni Twoich gości przed deszczem, czy chłodem wraz z pełny asortymentem - stołami, ławkami, zastawą.

Przyjęcia na świeżym powietrzu cieszą się coraz większą popularnością. Do spędzania czasu na zewnątrz zachęca też wiosenna aura i zbliżające się lato. Jeśli więc planujesz imprezę, zaskocz swoich gości. Urządź rodzinne spotkanie na łonie natur.

Aby jednak Twoich tygodniowych przygotowań nie zniweczyła kapryśna pogoda, już teraz wynajmij namiot, który nawet w deszczowy dzień i chłodny wieczór, ochroni Twoich gości od deszczu i zimna.

Wynajem Namiotów Tuchlino oferuje nie tylko wypożyczanie namiotów na każdą okazję od chrzcin, przyjęć, polterabendów, spotkań rodzinnych, poprzez festyny a na weselach kończąc, ale także zapewnia pełny asortyment - stoły, ławki, zastawę, czy oświetlenie.

Priorytetem firmy jest montaż i demontaż namiotów (wielkość namiotu uzależniona od ilości gości, czy miejsca) o każdej porze dnia i nocy, wedle życzenia klienta. Namioty można ustawić na każdej nawierzchni. Ponadto firma zapewnia także oświetlenie, ogrzewanie elektryczne oraz wentylację! Firma posiada także Białe Gołębie Ślubne.

Oferta Wynajem Namiotów Tuchlino
U nas wypożyczysz:
- stoły
- ławy
- oświetlenie
- termosy
- ogrzewanie
- namioty 5x10, 10x10, 3x3, 5x8
- oraz dodatkowe wyposażenie ( obrusy, popielniczki, cukierniczki, mleczniczki, serwetniki, półmiski itp)

Wynajem Namiotów Tuchlino
Tuchlino 15
83-340 Sierakowice

tel. 787-527-844, 503-501-546
wynajemnamiotow.kartuzy.info
facebook.com/wynajemnamiotowtuchlino

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.