47-letnia kobieta śmiertelnie ugodzona nożem na osiedlu XX-lecia w Kartuzach

niedziela, 14 maja 2017 r., 11:46
fot. archiwum

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w jednym z mieszkań na osiedlu XX-lecia w Kartuzach. 47-letnia kobieta śmiertelnie ugodzona została tam nożem. W związaku ze sprawą zatrzymano pięć osób, w tym 50-letniego znajomego kobiety.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 16. w bloku nr 11 na osiedlu XX-lecia w Kartuzach.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że w jednym z mieszkań podczas kłótni 47-letnia kobieta została ugodzona nożem. Wcześniej w lokalu odbywało się spotkanie towarzyskie. Przebywający w mieszkaniu lokator zawiadomił służby ratownicze. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon kobiety - informuje prokurator Tatiana Paszkiewicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

- W związku ze sprawą zatrzymano pięć osób, w tym 50-letniego mężczyznę, znajomego ofiary, właściciela mieszkania - dodaje.

Funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora dokonali oględzin miejsca zdarzenia oraz zwłok. Zabezpieczyli ślady. Ciało kobiety zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku, gdzie w niedzielę zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Z uzyskanych przez nas nieoficjalnie informacji wynika, że śmiertelne ciosy kobiecie zadał jej konkubent. Wcześniej w zajmowanym przez nich mieszkaniu wielokrotnie miało dochodzić do awantur.

Do sprawy wrócimy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.