Kartuzy. Wypadek przy budowie dworca - ranny jeden z pracowników

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 09:48
fot. archiwum

Z podejrzeniem złamania kręgosłupa szyjnego do szpitala przetransportowano mężczyznę, który wpadł do wykopu studni kanalizacyjnej podczas prac przy budowie dworca.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 13 na terenie budowy nowego dworca kolejowego. Jak informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, pracownik wpadł do wykopu studni kanalizacyjnej i doznał urazu kręgosłupa. Z podejrzeniem złamania kręgosłupa szyjnego przewieziono go śmigłowcem do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.