Chciał poczuć się jak gangster? Ukradł konsolę z grą GTA

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 11:22
fot. archiwum

Do niecodziennej kradzieży doszło w niedzielę w Głusinie. Nieznany sprawca ukradł z jednego z domostw jedną z najpopularniejszych gangsterskich komputerowych gier wraz z konsolą i padami.

Być może poprzez tę kradzież, złodziej chciał poczuć się, jak główny bohater gry, która padła jego łupem. W grze Grand Theft Auto gracz wciela się w postać przestępcy, dokonuje kradzieży, rozbojów i ściga się szybkimi samochodami.

Do zdarzenia doszło w niedzielę między godz. 20 a 2 w nocy w Głusinie. Jak informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach, sprawca wykorzystując otwarte drzwi, wszedł do budynku mieszkalnego, skąd ukradł konsolę PS4 z dwoma padami i grę GTA. Wartość strat to 1689 zł.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.