Letnia Giełda Mam w Kartuzach już 3 czerwca! Ruszyły zapisy

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 12:01
fot. archiwum/MD-Z

3 czerwca w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach już po raz siódmy odbędzie się wielka Giełda Mam. Impreza jest okazją do tego, by przejrzeć szafy przed sezonem letnim i pozbyć się zbędnych akcesoriów i zabawek oraz ubranek, z których już wyrosły pociechy. Mamy, które chciałyby wziąć udział w giełdzie już mogą się zapisywać.

Giełda Mam to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach. Odbywa się cyklicznie, co kwartał, przed każda nową porą roku. Jest więc okazją do przejrzenia zawartości szaf i zrobienia porządków. Można pozbyć się ubranek, z których dzieci wyrosły, ale i zaopatrzyć się w ciuszki na kolejny sezon. Warto przejrzeć ciuszki swoich dzieci na kolejny sezon, spakować te, z których wyrosły, zabawki, którymi się już nie bawią i zabrać wszystko na Giełdę Mam. Nie tylko zyskasz miejsce w szafach, ale też podreperujesz domowy budżet.

Giełda Mam daje możliwość nie tylko wymiany i sprzedaży ubranek i akcesoriów dziecięcych, ale też nabycia ich w przystępnych cenach od innych mam. Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się już zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - gieldamam@kartuzy.info.

Jeśli aura będzie dogodna, stoiska będą ustawione zarówno na sali gimnastycznej, jak i na placu przed szkołą. Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kartuzach znajduje się przy ul. 3 Maja 14.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.