50-latek z zarzutem zabójstwa 47-letniej kobiety

poniedziałek, 15 maja 2017 r., 13:43
fot. archiwum

Nawet dożywocie grozi 50-letniemu mężczyźnie, którzy w sobotnie popołudnie zadał śmiertelny cios nożem swoje 47-letniej konkubinie. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Prokuratura będzie wnioskować o jego tymczasowy areszt.

- Wytypowaliśmy sprawcę, 50-letniego konkubenta ofiary. Mężczyzna został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Usłyszał zarzut zabójstwa. Złożył wyjaśnienia. Szczegóły złożonych przez niego zeznań są objęte tajemnicą śledztwa - informuje Prokurator Rejonowy w Kartuzach Marek Kopczyński.

Jak dodaje, to, ile ciosów mężczyzna zadał 47-letniej kobiecie jest obecnie ustalane. Prokuratura złoży do sądu wniosek o tymczasowy areszt wobec 50-latka na okres trzech miesięcy. Pozostałe cztery osoby, które w sobotę zostały zatrzymane w związku ze sprawą, opuściły już policyjną izbę zatrzymań.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w jednym z mieszkań w bloku nr 11 na osiedlu XX-lecia w Kartuzach. Podczas kłótni 50-latek miał dźgnąć swoją 47-letnią konkubinę nożem. Wcześniej w lokalu odbywało się spotkanie towarzyskie. Przebywający w mieszkaniu lokator powiadomił służby ratownicze. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon kobiety.

Śledztwo w sprawie prowadzi kartuska prokuratura.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.