Raty 0% na kosiarki i kosy spalinowe w Centrum Ogrodniczym Garden Life

czwartek, 18 maja 2017 r., 10:29
fot. nadesłane

Pielęgnacja ogrodu z wykorzystaniem niezawodnych kosiarek VIKING staje się przyjemna i łatwa. Kosiarki VIKING charakteryzuje prosta obsługa i łatwa konserwacja. Marka VIKING daje pewność, że dokonaliśmy trafnego wyboru. W bogatej ofercie kosiarek VIKING znajdują się obok klasycznych kosiarek również kosiarki wielofunkcyjne, które można wykorzystywać w zależności od potrzeb do koszenia trawy ze zbieraniem do kosza lub mulczowania.

Szeroka oferta spalinowych kosiarek VIKING serii 2, 4 i 5 zapewni Państwu doskonałą pielęgnację trawnika. Niezawodne, stabilne, wydajne, komfortowe z bogatym wyposażeniem, sprawią, że koszenie stanie się Państwa ulubioną czynnością. W zależności od potrzeb i wymagań Klient może wybrać odpowiednią kosiarkę dla swojego ogrodu

Zapraszamy Państwa do skorzystania z promocyjnej oferty ratalnej. Absolutne raty 0 proc. bez żadnych dodatkowych opłat i ukrytych kosztów.

Przypomnijmy, że 6 maja w Garden Life odbyły się pierwsze targi ogrodnicze. To, jak wyglądały można zobaczyć na załączonym filmiku lub w materiale, który opublikowaliśmy tutaj.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy do odwiedzania naszego centrum i oczywiście na kolejne targi w przyszłym roku!

Centrum Ogrodnicze Garden Life
Kiełpino/Leszno
ul. Szkolna 79
tel. 660624200 lub 58 351 48 02
e-mail: biuro@garden-life.pl
www.garden-life.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.