Gołubie. Przebiegał przez jezdnię, wpadł pod samochód - ranny starszy mężczyzna

piątek, 19 maja 2017 r., 19:21
fot. archiwum

Do poważnego wypadku doszło w piątkowe popołudnie w Gołubiu, gdzie starszy mężczyzna został potrącony przez samochód. Dzięki podjętej przez służby ratunkowe reanimacji, pieszy odzyskał czynności życiowe.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał około godziny 18.20.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że pieszy podczas przebiegania przez jezdnię został potrącony przez samochód marki VW Bora. Kierujący pojazdem mężczyzna był trzeźwy - informuje p.o. oficera prasowego KPP w Kartuzach, Magdalena Formela.

Potrącony mężczyzna jest w stanie ciężkim. Jak podaje dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Kartuzach, dzięki podjętej przez służby ratunkowe reanimacji, odzyskał czynności życiowe.

Na miejscu nadal pracują strażacy z OSP Gołubie, JRG Kartuzy, JRG Kościerzyna, zespół raownictwa medycznego, załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.