Mojusz-Glinno. Fiat Scudo wypadł z trasy

niedziela, 21 maja 2017 r., 18:04
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielne popołudnie na trasie Mojusz-Glinno. Fiat Scudo wypadł tam z trasy i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło przed godziną 15. na drodze wojewódzkiej. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że w dostawczym fiacie pękła opona, w wyniku czego kierujący nim 61-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie samochód wbił się w drzewo.

Wskutek zdarzenia do szpitala trafił kierujący fiatem mężczyzna. Pasażerka nie odniosła żadnych obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Mojusz, OSP Miechucino, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.