Kartuzy. Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Zamkowej

piątek, 26 maja 2017 r., 18:53
fot. BK

Dziecko zostało poszkodowane w wyniku zdarzenia, do którego doszło w piątkowe popołudnie na ulicy Zamkowej w Kartuzach. Doszło tam do zderzenia trzech pojazdów.

Do zdarzenia doszło około godziny 15. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, przyczyną zajścia było najchenie na tył poprzedzających pojazdów. W zdarzeniu brały udział VW Sharan, Skoda Yeti i Mercedes Sprinter. Poszkodowane zostało dziecko w wieku ośmiu lat.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczenia miejscu zdarzenia, udzielenie kwalifikowanej pomocy medycznej w zakresie udzielenia wsparcia psychicznego, unieruchomienie kręgosłupa, kierowanie ruchem drogowym, jak również uprzątnięcie miejsca zdarzenia i sorbcja płynów eksploatacyjnych wyciekających z pojazdów.

W akcji ratowniczej wzięły udział dwa zastępy strażaków z JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego,

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.