Wzruszający koncert na Dzień Matki w Kartuskim Centrum Kultury

sobota, 27 maja 2017 r., 08:56
fot. nadesłane

Z okazji święta mam w czwartkowe popołudnie w Kartuskim Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert. Wychowankowie sekcji artystycznych działających w placówce dali popis swoich talentów. Publiczność, którą tworzyły głównie mamy, była zachwycona i wzruszona występami.

Koncerty z okazji Dnia Matki to już tradycja w Kartuskim Centrum Kultury. Tegoroczna impreza odbyła się 25 maja. We wspaniałej atmosferze pełnej radości i wzruszeń, mamy oraz tatusiowe podziwiali swoje pociechy na scenie.

W tracie koncertu wystąpili mali i nieco starsi artyści działający w sekcjach - plastycznej, emisji głosu, studiu talentów, tanecznej i w Kuźni Młodych Talentów. Sala KCK była wypełniona po brzegi.

- Program artystyczny zaprezentowany przez naszych artystów zasługuje na gromkie brawa i z tego miejsca pragniemy pogratulować wszystkim artystą jak również ich instruktorom - podkreślali organizatorzy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.