Klukowa Huta. Festyn rodzinny z morzem atrakcji

niedziela, 28 maja 2017 r., 19:34
fot. AL

Konkursy dla dzieci i ich rodziców, występy artystyczne, pokazy ptraży Pożarnej, dmuchane zjeżdżalnie, kącik przedszkolaka, fotobudka i wiele innych atrakcji czekało na uczestników XIV Festynu Rodzinnego w Klukowej Hucie. Chętnych do wspólnej zabawy w niedzielne popołudnie nie brakowało.

W niedzielę na terenie Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie odbył się XIV już Festyn Rodzinny. Dla jego uczestników tradycyjnie przygotowano wiele atrakcji. W programie imprezy znalazły się między innymi: konkursy dla dzieci i ich rodziców, kącik przedszkolaka, występy artystyczne, wystawa prac dzieci, pokazy straży pożarnej, mała gastronomia, czy dmuchane place zabaw.

- Na festyn przychodzimy co roku całą rodziną. Bardzo cieszę się z tego, że w naszej miejscowości również organizuje się tego typu wydarzenia. To dla nas okazja, by zintegrować się z pozostałymi mieszkańcami, spędzić razem czas i wspólnie się bawić. Nasze dzieci z kolei mają wielką frajdę z tego, że mogą wystąpić na scenie i zaprezentować się przed liczną publicznością. To dla nich wielkie przeżycie, a dla nas jako dumnych rodziców chyba jeszcze większe - mówiła pani Weronika, jedna z uczestniczek pikniku.

Podczas festynu odbył się także finał konkurs "Ja też mam talent" oraz rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Zagroda Kaszubska".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.