Przedsiębiorstwo budowlane GRANIT poszukuje osób i brygad do stałej współpracy

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 12:36
fot. nadesłane

Przedsiębiorstwo budowlane Granit to jedna z najprężniej rozwijających się firm w powiecie kartuskim. Spółka może poszczycić się wieloma udanymi realizacjami. W tej chwili buduje największy w Polsce Północnej wieżowiec Olivia Star należący do kompleksu Olivia Business Centre. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa zaowocował stworzeniem nowych miejsc pracy. Granit obecnie poszukuje osób i brygad do stałej współpracy.

"GRANIT" sp. z o.o to doświadczone przedsiębiorstwo budowlane, działające na rynku nieprzerwanie od dwóch dekad. To zaufany pracodawca z opinią dobrego płatnika, co potwierdza m.in. certyfikat "Rzetelna Firma". Przedsiębiorstwo tworzy do stanu surowego m.in. obiekty mieszkalne, przemysłowe i użyteczności publicznej (biurowce, hotele). Ciągła troska o wysoką jakość świadczonych usług i profesjonalne i terminowe wykonanie powierzonych spółce zleceń sprawiają, że firma cieszy się dużym zaufaniem swoich klientów, a liczba realizowanych przez nią prestiżowych inwestycji wzrasta. Z usług Granitu korzystają najwięksi deweloperzy z Trójmiasta.

Wśród zrealizowanych w ostatnim czasie inwestycji wyróżnić można kompleks "Garnizon KW VIII", liczący około 350 lokali mieszkalnych, biura i usługi, który powstawał w latach 2015-2016. Inwestorem tego przedsięwzięcia była Grupa Inwestycyjna HOSSA S.A. z Gdyni.

Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. budową luksusowego wieżowca Olivia Star, który należeć będzie do kompleksu Olivia Business Centre. Będzie to najwyższy budynek w całej Polsce Północnej. Ma liczyć 180 metrów wysokości całkowitej, dzięki ponad dwudziestometrowym iglicom, które staną na szczycie 35 piętra. Powierzchnia budynku ma liczyć 43 700 mkw, co równa się wielkości sześciu boisk piłkarskich.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nieustanną troską o podnoszenie jakości świadczonych usług firma Granit poszukuje osób i brygad, które są zainteresowane stałą współpracą ze spółką. Przedsiębiorstwo poszukuje ekip i fachowców w zawodach - cieśla, zbrojarz, murarz oraz montażysta prefabrykatów. Granit to zaufany pracodawca z opinią dobrego płatnika, który dba o zadowolenie swoich pracowników. Od nich oczekuje przede wszystkim chęci do pracy i sumiennego wykonywania swoich obowiązków, zaangażowania oraz regularnego uczęszczania do pracy. Szczegóły można znaleźć tutaj.

Pytania w sprawie szczegółowych warunków zatrudnienia należy kierować pod nr tel. 58 681-48-34.

Przedsiębiorstwo Budowlane
"GRANIT" Sp. z o.o.

Os. Zielone Wzgórze 6
83-300 Kartuzy
www.pbgranit.pl
tel. +48 58 681 48 34
fax +48 58 684 03 28
e-mail: pbgranit@pbgranit.pl
poniedziałek - piątek: 8-15

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.