Depilacja laserowa Vectus w Gdańsku - Przełom w zakresie depilacji laserowej!

poniedziałek, 29 maja 2017 r., 13:16
fot. nadesłane

Ładna i jednocześnie gładka skóra według wielu osób jest związana przede wszystkim z wyrzeczeniami i bólem. Zwykła, tradycyjna depilacja jest bardzo korzystna cenowo, a także bardzo prosta w użyciu, największą jej wadą jest jednak krótkotrwałość. Według kosmetologów najbardziej efektywnym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych włosków jest depilacja laserowa. Niesamowite efekty przyciągają do salonów kosmetycznych nie tylko panie, ale także i panów.

Na rynku występuje duża konkurencja salonów kosmetycznych mających w swojej ofercie depilację laserową, każdy z nich korzysta także z innego sprzętu. Warto zdecydować się na depilację laserem Vectus, ponieważ jest to nie tylko najnowocześniejszy, ale także najbardziej zaawansowany laser dostępny na rynku. Innowacyjna technologia wprowadzona przez Palomar Medical Technologies pozwala na pozbycie się owłosienia na stałe. Ta metoda depilacji uznawana jest za najlepszą na świecie.

Efektywność lesera została udokumentowana przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), laser Vectus jest również najbezpieczniejszy, ponieważ za każdym razem sprawdza poziom aktywnej melaniny w skórze. Dużo osób zadaje sobie pytanie czy zabieg depilacji jest bolesny. Pacjent nie odczuwa żadnego bólu, ponieważ włosy nie są wyrywane z cebulką tylko unicestwiane przez wysoką temperaturę. Laser wyposażony jest w Advanced Contact Cooling, którego działanie polega na kontaktowym chłodzeniu w trakcie zabiegu,przed zabiegiem, a także poza nim.Wpływa to na podniesienie skuteczności zabiegu oraz skraca czas jego trwania do absolutnego minimum.

- Głowica lasera emituje światło, które wnika w głąb skóry, gdzie jest absorbowane wyłącznie przez łodygę włosa, a konkretnie znajdującą się w nim aktywną melaninę. Wpływa to na uszkodzenie komórek macierzystych mieszka włosowego, co przekłada się na jego zniszczenie, ale także zapobiega ewentualnej regeneracji - tłumaczy dr n. med. Igor Michajłowski, specjalista dermatolog, właściciel Clinica Dermatologica oraz Clinica Cosmetologica w Gdańsku.

Ważną kwestią w wyborze lasera do depilacji jest informacja, czy jest on wstanie usunąć owłosienie z każdej części naszego ciała. Oczywiście laser Vectus jest tak przystosowany, że nie ma żadnych ograniczeń. W zależności od miejsca, z którego mamy zamiar pozbyć się włosów, używa się innej głowicy. Depilacja laserowa jest bardzo bezpieczna bez względu na część ciała, na której jest przeprowadzana. Certyfikat FDA potwierdził efektywność lasera Vectus.

Warto wiedzieć, że depilacja laserem Vectus nie niszczy skóry. Może ona ulec jedynie podrażnieniu i będzie tymczasowo zaczerwieniona. Bezpośrednio po depilacji zdarzyć się minimalna opuchlizna, jednak ten stan nie powinien trwać dłużej niż kilka dni. W większości przypadków ustaje po kilku godzinach po zabiegu.

Zaletą lasera Vectus jest również bardzo krótki czas trwania depilacji. Jest on w tej kwestii najszybszym narzędziem na świecie. Dzieje się tak, ponieważ Kosmetolog, który przeprowadza depilację ma do wyboru dwie wymienne głowice. Pierwsza z nich dysponuje wymiarami 12 na 12 mm i jest specjalnie dopasowana do eliminowania włosów z mniejszych obszarów, np. takich jak górna warga. Większa głowica o wymiarach 23 na 38 mm jest używana głównie przy depilacji znacznie większych obszarów np. plecy i nogi.

Czas depilacji męskich pleców wynosi kilkanaście minut minut, natomiast depilacja skóry pod pachami trwa nawet niecałą minutę. Wśród pań zwłaszcza w okolicach lata dominuje zainteresowanie depilacją laserową w okolicach bikini, jest ona bardziej kosztowna od zwykłej depilacji, ale efekty utrzymują się przez kilka lat.

Więcej na temat depilacji Vectus, przeczytają Państwo na stronie: http://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Na depilację laserową możesz umówić się w gabinetach profesjonalnej kosmetologii w Gdańsku:

Clinica Cosmetologica dr Igor Michajłowski
ul. Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. +48 791 604 604

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.