Sulęczyno. Trwają poszukiwania 87-letniej kobiety

wtorek, 30 maja 2017 r., 19:34
fot. archiwum

Policjanci prowadzą w Sulęczynie poszukiwania 87-letniej mieszkanki Sulęczyna. Kobieta wyszła z domu we wtorkowy poranek i dotąd nie ma z nią kontaktu.

We wtorek o godz. 18 policjanci otrzymali informację o zaginięciu starszej kobiety. 87-letnia mieszkanka Sulęczyna wyszła z domu w godzinach porannych i do wieczora nie wróciła. Policjanci prowadzą poszukiwania w rejonie Sulęczyna.

Rysopis: 150 cm wrostu, szczupła budowa ciała, siwe włosy, ubrana na czarno.

Osoby, które mogłyby posiadać informacje na temat miejsca pobytu zagnionej proszone są o kontakt z policją - pod numerem 997.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.