Sulęczyno. Poszukiwania kobiety zakończone. Znaleziono ciało 87-latki

środa, 31 maja 2017 r., 12:42
fot. archiwum

Niestety tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania 87-letniej mieszkanki Sulęczyna. W środowe południe strażacy znaleźli ciało kobiety w jeziorze Węgorzyno. Na miejscu trwają czynności wyjaśniające okoliczności tegoż zdarzenia.

Przypomnijmy, że we wtorek o godz. 18 policjanci otrzymali informację o zaginięciu starszej kobiety. 87-letnia mieszkanka Sulęczyna wyszła z domu w godzinach porannych i do wieczora nie wróciła. Policjanci wraz ze strażakami prowadzili poszukiwania w rejonie Sulęczyna.

W środowe przedpołudnie strażacy natrafili na ciało kobiety, które znajdowało się w jeziorze Węgorzyno w Sulęczynie.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyny zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci, prokurator oraz strażacy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.