Rodzinny Festyn w Szkole Podstawowej im. Jana Trepczyka w Miszewie

środa, 31 maja 2017 r., 22:11
fot. nadesłane

W szkole, w której na co dzień panuje rodzinna atmosfera, zorganizowany został 28 maja festyn w pełni oddający charakter tego miejsca. Niedzielne popołudnie stało się dla szkolnej społeczności okazją do wspólnego świętowania Dnia Matki i Ojca. Słoneczny dzień wypełniony był programem, który zdołał zadowolić każdego uczestnika.

Boisko przy szkole podstawowej w Miszewie zamieniło się w bajkowy plac zabaw. Wielką radość sprawiała przejażdżka bryczką zaprzęgniętą w dwa urocze kucyki. Dla smakoszy kulinarnych mamy upiekły przepyszne ciasta. Przygotowywano również bogate menu dań z grilla, który dzielnie obsługiwała pani Renata Podleś. Czas wypełniony rodzinnymi spotkaniami stał się również okazją do zaprezentowania umiejętności uczniów. Był więc i pokaz talentów, i muzyczne dedykacje dla rodziców.

Emocji nie zabrakło również przy loterii fantowej. Momentem kulminacyjnym było losowanie nagród głównych na zakończenie festynu.

Dziękujemy za miłe i rodzinne popołudnie, za wspólną zabawę i wszystkie życzliwe uśmiechy. Szczególne podziękowania społeczność szkolna składa Radzie Sołeckiej w Miszewie, paniom z Kola Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły w Miszewie, Radzie Rodziców oraz zespołowi Dynamic Event.

nadesłane/SP w Miszewie

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.