86-latka utonęła w jeziorze Węgorzyno - są wstępne wyniki sekcji zwłok

piątek, 2 czerwca 2017 r., 10:59
fot. nadesłane

Wstępne wyniki przeprowadzonej w piątek rano sekcji zwłok 86-letniej mieszkanki Sulęczyna wskazują na to, że kobieta utonęła. Podopieczną Domu Pomocy Społecznej w Sulęczynie poszukiwano od wtorkowego popołudnia. Dzień później nad brzegiem jeziora Węgorzyno znaleziono jej ciało.

W piątkowy poranek przeprowadzono sekcję zwłok 86-letniej kobiety, której ciało znaleziono w środowe południe nad sulęczyńskim jeziorem.

- Ze wstępnej opinii biegłej medycyny sądowej wynika, że doszło do utonięcia. Nie ma obrażeń, które wskazywałyby na działanie osób trzecich. Wiemy, że dzień przed odnalezieniem kobieta wyszła z Domu Pomocy Społecznej. Była poszukiwana przez strażaków, policjantów. W środę około 12.20 znaleziono jej ciało przy brzegu jeziora Węgorzyno - informuje Prokurator Rejonowy w Kartuzach, Marek Kopczyński.

Przypomnijmy, że we wtorek o godz. 18 policjanci otrzymali informację o zaginięciu starszej kobiety. 86-letnia mieszkanka Sulęczyna wyszła z domu w godzinach porannych i do wieczora nie wróciła. Policjanci wraz ze strażakami prowadzili poszukiwania w rejonie Sulęczyna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.