Sportowy Dzień Dziecka na Złotej Górze

piątek, 2 czerwca 2017 r., 13:26
fot. nadesłane/Rowerowe Kaszuby

Moc sportowych atrakcji z okazji Dnia Dziecka przygotowało Kartuskie Centrum Kultury, które zaprosiło milusińskich do wspólnej zabawy Złotą Górę. Inicjatywa spotkała się ze sporym zainteresowaniem mieszkańców powiatu i nie tylko, zarówno tych małych, jak i nieco starszych.

Zajęcia na rolkach z instruktorami Roll4All, zręcznościowe - parkourowe z instruktorami Movement, rowerowe ze stowarzyszeniami Rowerowe Kaszuby oraz Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem, żeglarskie - z Uczniowskim Klubem Żeglarskim "LAMELKA", czy edukacyjno - badawcze z instruktorami Klubu Młodych Odkrywców przy Centrum Nauki Kopernik - te i wiele innych atrakcji czekało na wszystkich uczestników czwartkowego Sportowego Dnia Dziecka na Złotej Górze. Impreza przyciągnęła sporo miłośników aktywnego spędzania czasu.

- Super inicjatywa. Impreza jest bardzo dobrze zorganizowana. Jest wiele atrakcji. Przyjechaliśmy tu całą rodziną. Każdy z nas znalazł coś dla siebie. Bardzo lubimy aktywnie spędzać czas, a tu możemy spróbować też czegoś nowego i to pod okiem specjalistów. Za rok z pewnością też zajrzymy na tę imprezę - podkreśla pani Mariola.

Organizatorem Sportowego Dnia Dziecka na Złotej Górze było Kartuskie Centrum Kultury we współpracy z Klubem Sportowym Movement, Stowarzyszeniem Rowerowe Kaszuby, Fundacją Silni Ciałem Niezłomni Duchem, Uczniowskim Klubem Żeglarskim "Lamelka", Klubem Młodych Odkrywców, Zespołem Kształcenia i Wychowania w Brodnicy Górnej oraz Roll4All.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.