Pomieczyńska Huta. BMW uderzyło w drzewo

piątek, 2 czerwca 2017 r., 14:09
fot. nadesłane

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się czwartkowe zdarzenie, do którego doszło w Pomieczyńskiej Hucie. BMW wypadło tam z trasy i uderzyło w drzewo.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały w czwartek około godziny 16.50.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierujący BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo - informuje p.o. rzecznika prasowego kartuskiej komendy, Magdalena Formela.

Kierujący BMW był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.