Puzdrowo. Festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji

niedziela, 4 czerwca 2017 r., 19:36
fot. AL

Moc atrakcji czekało na wszystkich tych, którzy w niedzielne popołudnie pojawili się przy Szkole Podstawowej w Puzdrowie. Już po raz drugi odbył się tam festyn rodzinny. Dobrej zabawy nie popsuł nawet lejący się z nieba deszcz. Podczas imprezy odbyła się także akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku. Do bazy DKMS zapisały się 52 osoby.

Dmuchane zjeżdżalnie i zamki, malowanie twarzy, tor przeszkód, przeciąganie liny, liczne konkursy zarówno dla dzieci, jak i rodziców, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakowicach - to tylko niektórych z licznych atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali dla uczestników niedzielnego Festynu Rodzinnego w Puzdrowie.

W pikniku wzięły udział tłumy, którym w dobrej, rodzinnej zabawie nie przeszkodził nawet lejący się z nieba deszcz.

Warto dodać, że podczas festynu odbyła się akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku dedykowana 27-letniej Kasi z Sierakowic. Do bazy DKMS dołączyły 52 osoby.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.