Rodzinny festyn w Dzierżążnie

poniedziałek, 5 czerwca 2017 r., 15:48
fot. MD-Z

Mimo kapryśnej pogody w niedzielne popołudnie w Dzierżążnie bawiono się na kolejnej edycji festynu rodzinnego. Z powodu niesprzyjającej aury zabawę przeniesiono do budynku szkoły.

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła społeczności Zespołu Kształcenia i Wychowania w Dzierżążnie w świętowaniu. Coroczny festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka tym razem odbył się w szkole. Na sali gimnastycznej uczestnicy imprezy podziwiać mogli występy uczniów. Przygotowano też stanowiska do gry w szachy i kawiarenkę. Tradycyjnie ogromną popularnością cieszył się konkursów losów, gdzie każdy miał szansę coś wygrać.

Piękne popisy umiejętności tanecznych dały grupy Orły i Orliki. Młodsze tancerki zaprosiły do wspólnej zabawy wszystkie chętne dzieci. Na scenie wystąpiły też Skowronci. Jedną z głównych atrakcji był koncert kaszubskiej wokalistki Damroki.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.