Przewóz. Dostawczak najechał na tył citroena

wtorek, 6 czerwca 2017 r., 09:10
fot. AL

We wtorkowy poranek służby ratunkowe interweniowały w Przewozie, gdzie na drodze wojewódzkiej kierujący samochodem dostawczym najechał na tył citroena. Wskutek zdarzenia poszkodowana została jedna osoba.

Do zdarzenia doszło przed godziną 8. na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej relacji Brodnica Górna - Borucina a drogą powiatową w kierunku Zgorzałego. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca citroenem 19-letnia kobieta zatrzymała się z zamiarem skrętu w lewo. Kierujący dostawczakiem 24-letni mężczyzny, jadąc za nią, nie zdążył wyhamować i uderzył w tył citroena.

Wskutek zdarzenia poszkodowana została kierująca citroenem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Brodnica Górna, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.