Dzień dziecka w kartuskiej pływalni z wieloma atrakcjami

piątek, 9 czerwca 2017 r., 09:24
fot. /nadesłane Arkadiusz Zalewski

Wodny plac zabaw, sprzęty do gier i zabaw w wodzie, słodki poczęstunek oraz darmowy wstęp na basen - to kilka z wielu atrakcji, które przygotowała kartuska pływalnia Neczk wraz z burmistrzem Kartuz z okazji święta dnia dziecka.

W niedzielę 4 czerwca kartuska pływalnia gościła dzieci i młodzież z okazji święta dnia dziecka. Nad bezpieczeństwem na pływalni tego dnia czuwała zwiększona liczba ratowników. Przez cały czas można było bezpłatnie skorzystać z basenu. Na odwiedzających pływalnie czekały niespodzianki i upominki. Tego dnia kartuską pływalnię odwiedziło 412 osób.

oprac. Weronika Koszałka
info: Arkadiusz Zalewski

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.