Flize-Gres - budowa domów, projektowanie wnętrz i ogrodów

niedziela, 11 czerwca 2017 r., 12:13
fot. nadesłane

Marzysz o własnym domu z ogrodem lub perfekcyjnie wykonanym mieszkaniu? Spełnimy twoje marzenia. Koncepcja, projekt i wykonanie. Wszystko w jednym miejscu. FLIZE-GRES działa na rynku krajowym od dziesięciu lat. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji począwszy od robót ziemnych poprzez projektowanie domów ich stawianie po remonty i wykańczanie mieszkań oraz zakładanie ogrodów.

Wykopy, sprzedaż kruszywa, transport ciężarowy

Posiadamy sprzęt i uprawienia do świadczenia usług w zakresie robót ziemnych, transportu ciężarowego i sprzedaży kruszywa.

Wykonujemy usługi dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych w zakresie:

- wykopy pod fundamenty, budynki, hale produkcyjne czy magazynowe
- wykopy pod sieci wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, przyłącza do budynków
- przygotowywanie terenu pod budowę
- wykopy pod szamba
- wykopy pod baseny, stawy rybne, oczka wodne
- niwelacja terenu
- wymiana gruntu
- dostawa kruszywa
- rozbiórki budynków
- wyburzenia
- wywozu gruzu wraz z utylizacją
- korytowanie i utwardzanie parkingów, dróg, chodników
- układanie płyt drogowych, Yumbo, meba

Zawsze służmy radą co do jak najlepszego sposobu wykonania powierzonego nam zadania. Profesjonalizm, terminowość i wysoka jakość świadczonych usług to cechy które wyróżniają nas na tle konkurencji.

Masz pytania? Zadzwoń 792-65-50-70 Jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Budowa domu z nami staje się przyjemnością

Budowa domu wymaga wiedzy praktycznej z wielu dziedzin, takie jak: prawo budowlane, logistyka, architektura, technologii i materiałów. My tę wiedzę zdobywamy i pogłębiamy od 1998 roku. Jest to gwarancja rzetelności oraz terminowości naszych prac. Jeżeli chcecie państwo wybudować dom bez stresu, ciągłego angażowania się w proces budowy i błędów, to zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy generalnym wykonawcą domów jednorodzinnych: tradycyjnych, nowoczesnych oraz rezydencji, co oznacza kompleksowość oferowanych przez nas usług. Oferujemy pełne doradztwo począwszy od etapu doboru projektu, po takie detale jak ilość i rozmieszczenia punktów elektrycznych oraz wodnych. Nasze doświadczenie pomoże Państwu uniknąć błędów i nieprzemyślanych decyzji. Prowadzimy i nadzorujemy cały proces budowy oraz zamawiania materiałów. Po podpisaniu umowy i ustaleń niezbędnych detali, nie ma konieczności dalszego angażowania się w proces budowy. My zajmujemy się wszystkim od wytyczenia geodezyjnego budynku oraz działki po posprzątanie placu budowy i wręczeniu Państwu kluczy.

Szczegółowe informacje na stronie www.budujemy-domy.com.pl pod numerem tel. 792 369 250.

Ogród marzeń? Z nami to możliwe

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu projektowania ogrodów i zieleni miejskiej dla klientów indywidualnych, instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw komercyjnych. Zajmujemy się projektowaniem zieleni od pierwszych ustaleń, aż po ostatnie poprawki, każdy projekt ogrodu i zieleni publicznej powstaje w ścisłej współpracy z klientem i to jego potrzeby są dla nas najważniejszym wyznacznikiem aranżowanej przestrzeni. Indywidualne podejście do każdego klienta, podążanie za jego wizją i kierowanie się jego potrzebami sprawia, że wykonywane przez nasz zespół projekty ogrodów są niepowtarzalne, ale przede wszystkim przyjazne ich użytkownikom. Nie zapominamy przy tym o walorach estetycznych, aby ogród był nie tylko funkcjonalny, ale także piękny w odbiorze. Nasze ogrody są więc miejscem relaksu i odpoczynku, a także aktywnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Kompleksowa realizacja projektów:

- Projektowanie i wykonanie zieleni, ogrodów domowych i miejskich, parków i skwerów oraz ogrodów na dachach;
- Niwelacja i kształtowanie terenu (skarpy, pagórki, wzniesienia, wgłębniki, obniżenia)
- Przygotowanie gleby,
- Układ wodny, (strumień, kaskada, oczko wodne, staw, źródełko)
- Mała architektura (altany, grille, kominki ogrodowe piwniczki, murki oporowe, pergole, treliaże, rzeźby, studnie itd.)
- Duża architektura (baseny, domki letnie, domki zimowe, domki gościnne)
- Budowa skalniaków
- Nawierzchnie (kostka brukowa, ścieżki, podjazdy, miejsca na ognisko, tarasy, podesty)
- Podlewanie, montaż instalacji nawadniającej (zraszacze, linie kroplujące)
- Oświetlenie (użytkowe, ozdobne)
- Obsadzanie roślinami (drzewa, krzewy, krzewinki, byliny)
- Zakładanie trawników (trawniki siane, trawniki z rolki)

Więcej informacji na stronie www.architraw.pl lub pod numerem telefonu 792 369 250.

Jeżeli chcesz zmienić aranżację swojego domu, mieszkania chętnie wykonamy dla Ciebie projekt oraz przeprowadzimy remont:

Projektowanie wnętrz to niezwykle wymagający proces, podczas którego należy wziąć pod uwagę zarówno możliwości techniczne wybranej przestrzeni, jak i indywidualne preferencje każdego klienta.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla Państwa jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasza współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo

Aranżacja wnętrz wymaga nie tylko rozległej wiedzy dotyczącej funkcjonalnego wykorzystania materiałów wykończeniowych, lecz także sporej dozy kreatywności.

Z myślą o naszych klientach staramy się nieustannie podążać za nowościami pojawiającymi się w branży architektonicznej. Śledzenie dominujących trendów pozwala nam kreować niepowtarzalne projekty, wyróżniające się nie tylko funkcjonalnością, lecz także ponadczasowymi rozwiązaniami estetycznymi.

​Wykonujemy projekty nawiązujące stylistyką do wystroju klasycznego, minimalistycznego bądź nowoczesnego. Nie stanowi również dla nas żadnego problemu zaaranżowanie wnętrz w modnym obecnie stylu skandynawskim.

Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.flize-gres.pl.

FLIZE-GRES
Strefa Projektantów
Centrum Handlowe Galeria Wnętrz
Aleja Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Dział projektów:
tel. 792 369 255 lub 58 30 449 59
e-mail: projekty@flize-gres.pl

Dział budowlany:
kom. 792 369 250
e-mail: poczta@flize-gres.pl

Dział logistyki
kom. 792 655 631
e-mail: poczta@flize-gres.pl

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.