Brodnica Górna. VW Golf zderzył się z audi

piątek, 9 czerwca 2017 r., 21:17
fot. AL

Szczęśliwie bez osób poszkodowanych zakończyło się zdarzenie, do którego doszło piątkowym wieczorem w Brodnicy Górnej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe - VW Golf z Audi A4.

Zgłoszenie o zdarzeniu na drodze z Brodnicy Górnej w kierunku miejscowości Kalka służby otrzymały około godziny 20. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierujący VW Golfem 20-letni mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z audi, którym kierowała 28-letnia kobieta.

Szczęśliwie całe zajście zakończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach. Żaden z jego uczestników nie odniósł obrażeń.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Brodnica Górna, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.