Pełen atrakcji festyn rodziny w kartuskiej Jedynce

sobota, 10 czerwca 2017 r., 18:14
fot. MD-Z

Występy artystyczne uczniów, pokaz żonglerki piłkarskiej, energetyczna zumba, losowanie nagród i koncert Czarodziejów z Kaszub - takie niespodzianki przygotowano na dorocznym festynie rodzinnym w Szkole Podstawowej nr 1. Dopisała zarówno pogoda, która początkowo kaprysiła, jak i uczestnicy. Szkolne boisko wypełniły tłumy.

Odbywające się co roku festyny rodzinne w Szkole Podstawowej nr 1 w Kartuzach corocznie przyciągają licznie nie tylko członków społeczności szkolnej i rodziców uczniów, ale także mieszkańców Kartuz. W przygotowanie imprezy włączyli się nie tylko pracownicy szkoły, ale także rodzice i członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki. Festyn zorganizowano tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Największą popularnością wśród dzieci cieszyło się tradycyjnie losowanie nagród. Na licznych stoiskach przygotowanych przez rodziców i nauczycieli skosztować można było przeróżnych smakołyków. Nie brakowało też konkursów i quizów.

Swoje talenty zaprezentowali tradycyjnie najmłodsi uczniowie - dając piękny występ dla swoich rodziców. Chętni mogli sprawdzić się w zumbie, którą prowadzili instruktorzy z Love2Dance. Sporym zainteresowaniem cieszył się również pokaz żonglerki piłkarskiej Adama Zaworskiego. Na zakończenie zabawy wystąpili "Czarodzieje z Kaszub".

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.