Leźno. Zderzenie passata z BMW podczas wyprzedzania

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 08:04
fot. AL

Jedna osoba została poszkodowana wskutek zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek wczesnym rankiem na K7 w Leźnie. Podczas wykonywania manewru wyprzedzania passat zderzył się tam z BMW.

Do zdarzenia doszło około godziny 6. Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierująca VW Passatem jadąc od Żukowa w kierunku Gdańska najprawdopodobniej podjęła manewr wyprzedzania, nie upewniając się co do jego bezpiecznego przeprowadzania. Pojazdy wyprzedzał już bowiem kierujący BMW.

Wskutek zdarzenia poszkodowana została kierująca passatem.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Żukowo, OSP Leźno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.