Kartuzy. 26-letni wandal powybijał szyby w SKM - grozi mu do pięciu lat więzienia

poniedziałek, 12 czerwca 2017 r., 11:10
fot. internet/KPP Kartuzy

Kartuscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który powybijał szyby w pociągu SKM na dworcu w Kartuzach. Straty oszacowano na prawie 20 tysięcy złotych. Sprawcy grozi nawet do pięciu lat pozbawienia.

Patrol policji z Kartuz zatrzymał 26-letniego mężczyznę tuż po tym, jak ten rzucając kamieniami powybijał szyby w SKM-ce na dworcu w Kartuzach. Sprawca był pod wpływem alkoholu, ale jego dziwne zachowanie mogło wskazywać, że prawdopodobnie był on również pod wpływem innych substancji.

26-latek trafił do policyjnego aresztu, a kiedy wytrzeźwiał został przesłuchany i usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu od 3 miesięcy nawet do 5 lat więzienia.

MD-Z
Info: KPP Kartuzy

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.