Modra Sobóta: dziczyzna, gęsina i wiele innych przepyszności

piątek, 16 czerwca 2017 r., 12:52
fot. nadesłane

Nowi właściciele zapraszają Państwa serdecznie do nowej, klimatycznej Restauracji "Modra Sobótka" w Ręboszewie k/Kartuz (6 km - droga wojew. Nr 228 Kartuzy - Bytów).

Kompletnie wyremontowana i odnowiona restauracja (mogąca pomieścić ok. 70 gości), inspirowana stylem kaszubskim i prowansalskim nadaje "Modrej Sobótce" jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny charakter i styl... Z okien naszej restauracji, tarasów, balkonów oraz pokoi rozciąga się przepiękny i niepowtarzalny widok na jezioro, las i okolice.

Nasza Restauracja oferuje wykwintne specjały kuchni regionalnej: kaszubskiej i polskiej w przystępnych cenach.

Nasz Szef Kuchni dba o to, żeby Państwa zmysły zachwyciły się smakiem i aromatem regionalnych potraw, przygotowanych z najwyższą dbałością i starannością, takich jak m.in.:

- pieczona gęś z kopytkami, z sosem z lubczykiem i pieczonym jabłkiem (I Miejsce na Festiwalu Potraw Kaszubskich - 2016 r.),
- pierogi z gęsiną i suszoną śliwką,
- kaczka pieczona z zapiekanym jabłkiem z żurawiną i modrą kapustą ,
- bitki z dzika z borowikami,
- zrazy z jelenia w sosie borowikowym,
- oryginalna kaszubska zupa rybna,
- codziennie podajemy też świeżą rybkę z naszych kaszubskich jezior.

Gdybyście jeszcze nie wiedzieli tego od Waszych znajomych, którzy nas już tak licznie odwiedzili - w opinii naszych Gości mamy… prawdopodobnie najlepszą Kuchnię w całej okolicy!

Ze względu na tak liczne odwiedziny Gości w naszych pierwszych tygodniach działalności uprzejmie prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji.
Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe - przyjęcia, komunie, chrzciny, bankiety, urodziny, imieniny, rocznice, stypy i inne - a co najważniejsze, posiadamy jeszcze wolne terminy…!

U nas możecie Państwo spędzić czas w miłej atmosferze, odpocząć i się zrelaksować…
Dysponujemy własną, dużą plażą z bezpośrednim dostępem do jeziora wraz z pomostem do kąpieli oraz miejscami do biwakowania.

Mamy swój własny Punkt Widokowy - z którego roztacza się ...prawdopodobnie najpiękniejszy widok na Kaszubach…! a 200 m dalej znajduje się kolejna atrakcja Regionu - Wiatrak w Ręboszewie…!

U nas zaparkujecie też Państwo swój samochód bez żadnych problemów i ograniczeń - do "Modrej Sobótki" przynależą też dwa duże, prywatne parkingi mogące pomieścić jednocześnie kilka autokarów/kilkadziesiąt samochodów osobowych. 
UWAGA!!!

W ten dłuuuuugi weekend na hasło: "Kartuzy.info" każdy z naszych gości otrzyma od nas do każdego posiłku ciastko i kawę mrożoną gratis…!

Restauracja MODRA SOBÓTKA
Ręboszewo 16, k/Kartuz (6 km, droga woj. 228 Kartuzy - Bytów)
tel. 58 681 38 40
kom. 731 099 913
e-mail: modrasobotka.gmail.com
www. modrasobotka.pl

Odwiedź profil restauracji na facebooku - facebook.com/modrasobotka

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.