Kolorowa zabawa w przedszkolu Tygrysek w Prokowie

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 12:33
fot. nadesłane

W piątek, 2 czerwca, w przedszkolu Tygrysek w Prokowie zorganizowano obchody "najpiękniejszego święta na ziemi". Z okazji Dnia Dziecka na terenie placówki odbył się festyn z mnóstwem atrakcji.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia z placem zabaw. Przedszkolaki w magiczny sposób zmieniały się nie do poznania - wszystko za sprawą fantastycznych makijaży oraz bajecznych tatuaży. To nie jedyne niespodzianki, które czekały na dzieci.

Na festynie pojawili się wyjątkowi goście - Klaun i Tygrys, którzy umilali czas wszystkim dzieciom, a z rękawa wyczarowywali niesamowite łakocie. W przerwie każde dziecko zostało obdarowane kolorowym balonem. Dziewczynki mogły poczuć się jak małe księżniczki za sprawą kolorowych warkoczyków, które im wyplatały panie.

Piątkowe popołudnie minęło w bardzo miłej atmosferze. Zabawa trwała do godz. 19.00.

Oprac. MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.