Skład węgla Intrans w Kartuzach - opał w dobrej cenie

niedziela, 18 czerwca 2017 r., 12:59
fot. nadesłane

Okres letni to najlepszy czas na zakup opału - jest teraz suchszy i można go nabyć w korzystniejszych cenach. Sprawdź ofertę kartuskiego składu opału firmy Intrans - zaopatrz się w opał teraz, a sporo zaoszczędzisz.

Skład Węgla firmy Intrans działa na rynku od wielu lat. Przedsiębiorstwo zajmuje się m.in. sprzedażą różnych gatunków opału.

Czerwiec, lipiec i sierpień to najlepszy czas na zakup opału. Latem jest on suchszy, a jego ceny znacznie korzystniejsze. Skład Opału Intrans oferuje darmowy transport do domu. Co ważne, przy większych ilościach - powyżej dwóch ton klienci mogą negocjować cenę.

Skład opału firmy Intrans w Kartuzach oferuje różne rodzaje opału:

- miał
- ekogroszek
- groszek
- orzech
- kostkę
- pellet

Wszystkie asortymenty węgla dostępne są w workach.

Odwiedź profil Składu Opału Intrans na facebooku - kliknij tutaj.

Przedsiębiorstwo Intrans sp. z o.o.
Skład węgla - Kartuzy
ul. Węglowa 1A,
83-300 Kartuzy
Tel. 503 971 644
www.skladweglakartuzy.com

Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek godz. 8-17
sobota - godz. 8-13

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.