Rozpoczął się remont w Przychodni Rejonowej w Żukowie

wtorek, 13 czerwca 2017 r., 21:34
fot. Longina Templin

Inwestycja ta obejmuje remont rejestracji i holu oraz toalety dla osób niepełnosprawnych wraz z wyposażeniem w nowoczesny sprzęt. Prace potrwają do połowy lipca br. Przedsięwzięcie to wykonywana jest z własnych środków.

Co zmieni się po wykonanym remoncie? Jego celem jest poprawa estetyki, ale przede wszystkim funkcjonalności bardzo istotnej części przychodni, jeżeli chodzi o obsługę pacjentów. Tu każdy trafia najpierw, tu uzyskuje ważne dla siebie informacje.

Zmiana polegać będzie na tym, że zniknie dotychczasowe okienko. Obsługa odbywać się będzie przy ladzie przez trzy rejestratorki.

- Będziemy prowadzić remont w trakcie obsługi pacjentów, bo nie zamykamy przychodni. Zaplanowaliśmy ten remont w okresie letnim, kiedy jest nieco mniej pacjentów i mniej infekcji. Możemy szybciej przewietrzyć i osuszyć miejsca, w których będą toczyć się prace budowlane i jednocześnie przewidujemy, że nasi wykonawcy będą pracowali w taki sposób, żeby kulminacja trudnych prac odbywała się w dni, w których pacjentów nie ma, a więc w weekendy i wieczorami - powiedziała nam Joanna Komorowska, dyrektorka SPZOZ w Żukowie.

- Należy się liczyć z uciążliwościami i w związku z tym wszystkich pacjentów uprzedzamy i przepraszamy za to, ale jednocześnie prosimy pamiętać o tym, że robimy to dla nich, a po zakończeniu prac na pewno będzie lepiej - dodała nasza rozmówczyni.

L.T.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.