Szkoły w Glinczu i Miszewie walczą o boisko - Ty też możesz pomóc, oddając głos!

środa, 14 czerwca 2017 r., 13:23

Jeszcze tylko do 18 czerwca można oddać swój głos i pomóc szkołom w Glinczu i Miszewie spełnić marzenia o sportowym boisku wielofunkcyjnym. Placówki bierą bowiem udział w konkursie Śnieżki "Kolorowe Boiska".

Przez trzy tygodnie uczniowie i nauczyciele tworzyli wspólnie niebanalne pomysły, przygotowywali oryginalne scenariusze i "kręcili" zdjęcia do krótkich filmów video pt. "Wymarzona lekcja WF-u". Efektem tych starań jest 67, zakwalifikowanych do konkursu, wspaniałych prac. Wśród nich także projekt Szkoły Podstawowej w Glinczu oraz Szkoły Podstawowej w Miszewie.

Teraz uczniowie i nauczyciele tychże placówek proszą o głos. Można to uczynić na stronie koloroweboiska.pl.

Do etapu finałowego zakwalifikowanych zostanie 20 wybranych prac z największą ilością głosów. Listę uczestników finału poznamy 20 czerwca. Spośród nich profesjonalne jury konkursowe wyłoni wielkiego zwycięzcę konkursu oraz laureatów miejsc drugiego i trzeciego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Kartuzy.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.